Poleasingowy iPhone – czy warto kupić?

Zastanawiasz się, czy warto kupić poleasingowego iPhone’a? Czym dokładnie jest refurbished iPhone? W jakich przypadkach telefony odnowione wracają ponownie do sprzedaży? Czy takie iPhone’y są bezpieczne? Na powyższe pytania odpowiedzi znajdziesz w dzisiejszym artykule.

  1. Refurbished iPhone – dlaczego warto kupić odnowionego iPhone’a?
  2. Z jakich źródeł pochodzi odnowiony iPhone?
  3. W jaki sposób odnawia się smartfony space gray?

Gdzie można kupić taniego iPhone’a? Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości smartfonie, ale jednocześnie nie chcesz przepłacać, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie odnowiony telefon. Dlaczego warto kupić odnowionego iPhone’a? Z jakich źródeł pochodzą odnowione smartfony? Jak właściwie odnawia się telefony? Odpowiadamy w niniejszym wpisie. Zapraszamy do lektury już teraz!

Refurbished iPhone – dlaczego warto kupić odnowionego iPhone’a?

Chcesz kupić pierwszego iPhone, ale jednocześnie zależy Ci na tym, aby nie przepłacać? W takiej sytuacji najlepszą opcją dla Ciebie będzie refurbished iPhone – czyli zakup odnowionego telefonu. Taki smartfon mógł trafić ponownie do sprzedaży z wielu źródeł, najczęściej jest to po prostu urządzenie poleasingowe. Jeśli zależy Ci na tym, aby odnowiony iPhone wyglądał niemalże identycznie, jak nowy produkt, koniecznie zwróć uwagę na rozwiązania klasy Like New. Kupując iPhone tej klasy, będziesz mieć pewność, że otrzymasz ostatecznie w pełni sprawny telefon i to za relatywnie niską, korzystną cenę.

Firmy zajmujące się sprzedażą poleasingowych urządzeń, zawsze przed wystawieniem oferty, dokładnie sprawdzają produkty pod względem technicznym. Smartfony przechodzą przez wieloetapową weryfikację, przeprowadzaną zwykle przez specjalistów. Następnie wybiera się nieuszkodzone rozwiązania, które ostatecznie trafią w ręce klientów. Chodzi tu nie tylko o uszkodzenia wewnętrzne, ale i zewnętrzne – specjaliści z reguły wykluczają te smartfony, które są poobijane i porysowane. Ponadto specjaliści przeprowadzają także szereg różnorodnych testów, aby potwierdzić, że dany iPhone będzie sprawować się niezawodnie również w rękach zainteresowanego.

Kupno telefonu powystawowego czy poleasingowego to doskonała opcja dla tych osób, które interesują się wysokiej jakości sprzętem, ale jednocześnie nie chcą za niego przepłacać. Dlatego nie zwlekaj i już teraz znajdź i zamów swojego iPhone’a!

Z jakich źródeł pochodzi odnowiony iPhone?

Z jakich źródeł pochodzą odnowione iPhone’y? Z reguły są to urządzenia, które nie spełniły oczekiwań użytkownika i zostały zwrócone w ciągu 14 dni od dnia zakupu. Drugą opcją są także wady techniczne, przez które klient zareklamował swój telefon i na podstawie gwarancji otrzymał nowy, sprawny model. Odnowione iPhone to także rozwiązania poleasingowe. Warto również wiedzieć o tym, że niektóre refurbished iPhone mogą być urządzeniami, które nigdy nie były używane. Do listy sprzętów odnawianych zalicza się nawet te telefony, które mają jedynie uszkodzone opakowania. Lub zostały umieszczone w zastępczym, nieoryginalnym pudełku. A zatem jest szansa, że kupując iPhone od sprawdzonego i zaufanego sprzedawcy, otrzymasz tak naprawdę nieużywany smartfon w dużo niższej cenie, niż tej, którą proponuje producent czy resellerzy.

Zastanawiasz się, czy odnowiony iPhone jest bezpiecznym rozwiązaniem? Właściwie to nigdy nie można mieć tej pewności bezpieczeństwa. Dlatego warto decydować się na takie firmy, które nie tylko sprzedają odnowione iPhone’y, ale i oferują kilkunastomiesięczną – najczęściej roczną – gwarancję.

W jaki sposób odnawia się smartfony space gray?

W jaki sposób właściwie odnawia się smartfony? Wszystko zależy od firmy, która się tym zajmuje. Jednakże są pewne czynności, które musi wykonać każdy sprzedawca, zajmujący się dystrybucją elektroniki na wtórny rynek. Do nich zalicza się czyszczenie danych, weryfikację techniczną, odnowę obudowy oraz ostateczne przygotowanie do sprzedaży. W pierwszym kroku należy usunąć wszystkie dane poprzedniego właściciela oraz przywrócić fabryczne ustawienia. Następnie przeprowadza się testy diagnostyczne i wymienia uszkodzone podzespoły – jeśli wykryte zostaną jakieś nieprawidłowości. Trzecim krokiem jest pozbywanie się wszelkich śladów użytkowania z obudowy. Ostatni etap obejmuje przygotowanie do sprzedaży, czyli pakowanie odnowionego urządzenia w odpowiednie pudełko.

Telefon w kolorze space gray, silver lub midnight dostępne są na stronie z gwarancją, że wszystko będzie prawidłowo działało. Używanie w tym przypadku w niczym nie przeszkadza, bo urządzenia wysyłane klientom są w kompletnym zestawie i dokładnie sprawdzane. Usługi oferowane przez dostawcę są na najwyższym poziomie, co potwierdzają zadowoleni klienci. Niezależnie więc od tego, czy interesuje cię iPhone 8, 10, iPhone 11 lub inny model firmy Apple Inc., wspomniany shop na pewno ma coś odpowiedniego do twoich potrzeb. Dodatkowo dzięki takim udogodnieniom jak sortuj możesz przeglądać tylko nowe urządzenia lub te, które mają najlepsze opinie. Każdy phone z oferty zawiera VAT, a zamówienia można składać przez mail lub during (na stronie).