Drukarki Brother

Brother International Corporation jest jednym z największych producentów faksów, maszyn do szycia, sprzętu AGD i wielu innych. Sprzedają również drukarki.
Brothers Printers są dobrze znane z produkcji najlepszych drukarek na świecie. Są cenione za niezawodność, przystępne ceny, wysokiej jakości usługi i wysokiej jakości wsparcie techniczne. Jeśli szukasz wysokiej jakości drukarki, poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych modeli drukarek Brother.

1. Wielofunkcyjna kolorowa drukarka atramentowa Brother MFC-210C.Bardzo popularna drukarka wielofunkcyjna. Działa jako faks, drukarka i skaner. Parametry jej funkcji: prędkość drukowania od 20 do 15 str./min, możliwość przechowywania papieru o różnych szerokościach i długościach. Kompatybilna z różnymi nośnikami, takimi jak Secure Digital, SmartMedia, CompactFlash, xD-Picture Card i kartami pamięci.

2.Brother MFC-6490CW ta drukarka jest pierwszą wielofunkcyjnych do drukowania formatu A3. To doskonały wybór, jeśli potrzebujesz małej drukarki biurowej. Jakość druku tej drukarki jest doskonała. Jej obszar skanowania to 11″x 17″. Jest wyposażona w porty Ethernet i USB.

3. Wielofunkcyjna kolorowa drukarka atramentowa Brother MFC-440CN jest wielofunkcyjną drukarką. Ma samodzielny faks i automatyczny podajnik dokumentów. Posiada kopiarkę, skaner, faks. Ponadto łącze USB 2.0 i Ethernet do pracy w sieci, na wyposażeniu ma czytnik kart.

4. Brother MFC-490CW wielofunkcyjna drukarka, drukuje wysokiej jakości zdjęcia jak i tekst. Znana jest ze swojego stylowego wyglądu. Jest wyposażona w automatyczny podajnik dokumentów. Ma funkcję kopiowania, faksowania, skanowania. Jest również wyposażona w kolorowy wyświetlacz LCD WideScreen o przekątnej 3,3 cala, zapewniający wsparcie jakości zdjęć.

5. Drukarka Brother HL-1440 charakteryzuje się dużą szybkością drukowania, wysoką rozdzielczością drukowania i ulepszoną pamięcią. Drukarka ta wyposażona jest w zaawansowany system zarządzania drukiem Shockwave. Wyposażona w połączenia dla napędów USB i równoległego portu.

6. Brother HL-5370DWT jest to prosta w konfiguracji monochromatyczna, w pełni zautomatyzowana drukarka laserowa, która oferuje szeroki wybór połączeń, takich jak USB, Ethernet i bezprzewodowe. Jest to trwała drukarka, która drukuje wysokiej jakości, profesjonalne dokumenty.

7.Brother MFC-689CDW: Ta drukarka Brother może drukować dokumenty o wysokiej jakości wydruku. Jednak może drukować tylko około 6 stron dokumentów tekstowych na minutę. Nadaje się przede wszystkim do użytku domowego..

8. Brother HL-5280DW drukarka ta obsługuje sieć Wi-Fi. Ma wyświetlacz LCD. Rozdzielczość drukarki 1200 na 1200 dpi i drukuje ponad 20 stron tekstu na minutę. Ponadto zawiera automatyczny duplekser do drukowania dwustronnego. Jest kompatybilna z komputerami Windows, Mac i Linux.

9. Drukarka laserowa Brother MFC-9840CDW All-In-One jest wielofunkcyjną drukarką. Może być używana do kopiowania, faksowania, drukowania i skanowania. Ma wydruki w kolorze i w czerni. Drukuje z prędkością 21 stron na minutę. Ma dobrą rozdzielczość 600×2400 dpi. Drukowanie, skanowanie i faksowanie odbywa się przez Wi-Fi, USB lub Ethernet.

Drukarki stały się nieodzownym elementem każdej firmy. Firma Brother jest znana na całym świecie z wysokiej jakości drukarek i przystępnych cen. Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą czy małą firmę, czy potrzebujesz małych lub dużych wydruków, Brother ma drukarki, która spełni Twoje potrzeby w tym zakresie.