Pomiń menu

SiGSOFT.pl Nowa wizja programówpowrót do strony głównej

Menu strony:

Nasze programy

 • Monitoring Komputera Pro

  Monitoring Komputera Professional

  Monitoring Komputera Professional to nowoczesny i zaawansowany program do ochrony i monitorowania stanowisk komputerowych. Pozwala na monitorowanie takich parametrów jak: odwiedzane strony www, wpisywane klawisze (keylogger), podłączane pendrive’y i urządzenia USB. Wykonuje również zrzuty ekranu monitorowanych stanowisk. Raporty pozwala wysyłać na ftp, pocztę email, gg lub zapisywać do plików i baz danych (SQLite).

  MK PRO jest wykorzystywany w wielu firmach do monitoringu stacji roboczych oraz w domach prywatnych jako program do ochrony dzieci przed zagrożeniami sieci (parental control, kontrola rodzicielska).

  Ze względu na bardzo dużą popularność program posiada odrębny serwis internetowy, zlokalizowany pod adresem www.monitoringkomputera.pl, zawierający szczegółowy opis wszystkich funkcji, wersję demonstracyjną i możliwość zakupu w trybie on-line.

  Uwaga! Raz zakupiony MK PRO podlega wieczystym darmowym upgrade'om do nowych wersji!

  czytaj więcej...

 • SiGSOFT System Lock

  SiGSOFT System Lock

  SiGSOFT System Lock to program, który pozwala na administrację zaawansowanymi ustawieniami systemu Windows. Umożliwia zmianę dziesiątek opcji w rejestrze systemowym. Dodatkowy moduł pozwala na ukrywanie dowolnych plików i katalogów, a nad bezpieczeństwem operacji czuwa rozbudowany moduł wykonywania kopii stanu systemu.

  czytaj więcej...

 • Monitoring Komputera Std

  Monitoring Komputera Standard

  Program Monitoring Komputera Standard jest darmowym programem, poprzednikiem Monitoringu Komputera Professional. MK Standard pozwala na monitorowanie danego stanowiska nie ukrywając śladów swojej działalności. Pozwala również na sprawdzanie pracy systemu i zapisywanie (w specjalnych logach) zdarzeń w nim zachodzących.

  Jeżeli potrzebujesz doskonale zamaskowanego programu chroniącego Twoje stanowisko pracy – skorzystaj z Monitoringu Komputera Professional. Jeżeli chcesz w sposób jawny monitorować swój system – zapraszamy do pobrania MK Standard, który możesz używać do celów prywatnych i firmowych całkowicie za darmo.

  czytaj więcej...

 • SiGSOFT ScanLan

  SiGSOFT ScanLan

  SiGSOFT ScanLAN to prosty i darmowy program (zarówno dla celów prywatnych jak i dla firm) do skanowania podsieci lokalnych LAN w zakresie odpowiedzi poszczególnych adresów lokalnych na komendę ping. W przejrzysty sposób pokazuje zestawienie stanowisk danej podsieci i obrazuje ich aktualny stan.

  czytaj więcej...

 • SiGSOFT System Info

  SiGSOFT System Info

  Program SiGSOFT System Info (SSI) jest darmowym programem (zarówno dla celów prywatnych jak i dla firm) do wykonywania audytu stacji komputerowej. Pozwala uzyskać szczegółowe informacje na temat konfiguracji sprzętowej i programowej komputera.

  czytaj więcej...

 • Rejestracja Czasu Pracy

  Rejestrator Czasu Pracy

  Program Rejestrator Czasu Pracy (RCP) jest potężnym narzędziem służącym do kontroli czasu uruchomienia poszczególnych procesów i programów działających na danym stanowisku komputerowym. Pozwala on na zliczanie czasu działania poszczególnych aplikacji w systemie, co pozwala ocenić m.in. efektywność pracy użytkowników komputera.

  czytaj więcej...

 • SiGSOFT Keylogger

  SiGSOFT Keylogger

  Program SiGSOFT Keylogger (SK) to rozbudowany keylogger. Pozwala na przechwytywanie wpisywanego na klawiaturze tekstu oraz jego pózniejszą analizę.

  Jeżeli poszukujesz łatwego w ukryciu programu monitorującego, polecamy Monitoring Komputera Professional, który zawiera w sobie moduł keyloggera, a także wiele innych opcji, łącznie z przechwytywaniem listy odwiedzanych stron czy zrzutami ekranu.

  czytaj więcej...

 • SiGSOFT Process Reanimator

  SiGSOFT Process Reanimator

  Program SiGSOFT Process Reanimator (SPR) to darmowy program kontrolujący inne działające w pamięci komputera procesy (programy). W przypadku wykrycia sytuacji, kiedy jakiś program celowo lub z powodu błędu kończy swoje działanie, SPR włącza taki program ponownie.

  SPR może znaleźć zastosowanie na stanowiskach testujących oprogramowanie (testy stabilności - stability tests) lub wszędzie tam, gdzie ważne jest pilnowanie działania wybranego procesu i jego ponowne odpalanie w przypadku zakończenia działania, co pozwala zachować ciągłość pracy.

  czytaj więcej...

Copyright © 2004-2013 Sławomir Kaczmarczyk & Gabriel Zastawnik

Projekt SiGSOFT.pl jest własnością firmy AFS Sławomir Kaczmarczyk, 31-721 Kraków, os. Na Wzgórzach 3/9, NIP 675-116-70-28, REGON 120127934