Pomiń menu

SiGSOFT.pl Nowa wizja programówpowrót do strony głównej

Menu strony:

O nas, projekcie SiGSOFT i tym co potrafimy

Nieco historii

Projekt SiGSOFT (nazwa pochodzi od pierwszych liter imion) narodził się w głowach naszej dwójki w ostatnich miesiącach 2003r. podczas spotkania w Nowej Hucie (Kraków).

Jego pierwotnym celem było zwykłe podnoszenie umiejętności programistycznych i webdesignerskich, podtrzymywanie stałego kontaktu po ukończeniu liceum i zrobienie czegoś fajnego i pożytecznego dla ogółu w postaci darmowych programów. Mieliśmy misję :-)

Początki – jako to zwykle bywa – były trudne. Nieustanny brak czasu, sprawy zawodowe i rodzinne spowodowały, że zarówno strona projektu jak i nasz pierwszy program (Sprawdź@vi – program do odczytywania kodeków, jakimi były zakodowane filmy w kontenerach *.avi) wystartowały dopiero w okolicach kwietnia 2004r.

W tamtym okresie spod naszej ręki wyszło wiele mniejszych i większych darmowych programów narzędziowych, które po dziś dzień dostępne są w przepastnych otchłaniach Internetu. Na naszych stronach już ich nie ma – zniknęły zastąpione przez większe projekty (jak choćby Monitoring Komputera Professional), albo porzuciliśmy ich rozwój z braku czasu.

Ciepłe przyjęcie przez społeczność internetową programu Monitoring Komputera Standard pozwoliło na zgromadzenie niezbędnych środków (i energii) do stworzenia jego płatnej ale za to lepszej, szybszej i znacznie bardziej rozbudowanej wersji, czyli MK PRO.

A potem już poleciało – kolejne wersje MK PRO, drobne programy narzędziowe takie jak SiGSOFT ScanLan oraz System Info i nagle projekt SiGSOFT stał się rozpoznawalną marką w polskim Internecie.

Nasza oferta

W ramach naszych usług oferujemy specjalistyczne oprogramowanie do monitorowania pracy stacji roboczych, w tym monitoringu pracowników w firmach i dzieci w domu. Większość naszych projektów jest szczegółowo opisana w dziale Oprogramowanie, ale tutaj podkreślimy tylko, że jest ono wielokrotnie nagradzane i doceniane przez społeczność Internetową.

Oprócz tego:

  • piszemy programy na zamówienie – skorzystaj z działu Kontakt, jeżeli chcesz nam zlecić jakiś projekt lub przeróbkę już istniejącego. Nie przyjmujemy zleceń na programy zaliczeniowe na studia:-) No chyba, że sprawa jest bardzo pilna, a Ty cierpisz na nadmiar pieniędzy :-)
  • tworzymy strony www – i naprawdę jesteśmy ciężko chorzy, jeżeli z jakichś względów wykonana przez nas strona nie jest xhtml 1.1 strict serwowana poprawnie jako content xml/xhtml (jeżeli nie zrozumiałeś tego zdania – nie przejmuj się :-). Ważne byś zapamiętał jedno – piszemy czysty, semantyczny i poprawny kod co daje gwarancję, że Twoja strona będzie działała bardzo sprawnie)

Copyright © 2004-2013 Sławomir Kaczmarczyk & Gabriel Zastawnik

Projekt SiGSOFT.pl jest własnością firmy AFS Sławomir Kaczmarczyk, 31-721 Kraków, os. Na Wzgórzach 3/9, NIP 675-116-70-28, REGON 120127934